Gepa MAIBAUM : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Szocialista Csoport - Tag
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Németország)

Képviselok 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Noi Jogok Bizottsága
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Regionális Politikai és Regionális Tervezési Bizottság
  • 10-06-1991 / 14-01-1992 : A Szovjet Szocialista Köztársaságok Szövetségével való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : A Független Államok Nemzetközösségének (CIS) köztársaságaival való kapcsolattartáshoz delegáltak
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kulturális, Ifjúsági, Oktatási és Médiabizottság
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Független Államok Nemzetközösségének (CIS) köztársaságaival való kapcsolattartáshoz delegáltak
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : A Független Államok Nemzetközösségének (CIS) köztársaságaival való kapcsolattartáshoz delegáltak