Joachim DALSASS : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Südtiroler Volkspartei (Partito popolare sudtirolese) (Olaszország)

Képviselok 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Az ASEAN tagállamaival és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Az ASEAN tagállamaival, az ASEAN Interparlamentáris Szervezetével (AIPO) és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Az ASEAN tagállamaival, az ASEAN Interparlamentáris Szervezetével (AIPO) és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Az ASEAN tagállamaival, az ASEAN Interparlamentáris Szervezetével (AIPO) és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság