Lorenzo DE VITTO : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 18-11-1990 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag
  • 19-11-1990 / 20-01-1992 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Az elnökség tagja
  • 21-01-1992 / 27-04-1994 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 27-04-1994 : Democrazia cristiana (Olaszország)

Alelnök 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Szociális, Foglalkoztatási és Munkakörnyezeti Bizottság
  • 05-02-1992 / 10-02-1993 : A Kanadával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Kanadával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 27-04-1994 : A Kanadával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Képviselok 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Petíciós Bizottság
  • 15-01-1992 / 05-02-1992 : A Kanadával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 12-03-1993 : Petíciós Bizottság
  • 15-01-1992 / 27-04-1994 : Szociális, Foglalkoztatási és Munkakörnyezeti Bizottság
  • 17-01-1992 / 27-04-1994 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság

Póttag 

  • 26-07-1989 / 19-01-1990 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Energia, Kutatás és Technika Bizottság
  • 15-01-1992 / 17-03-1992 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 27-04-1994 : A Regionális Politika, Regionális Tervezés és a Regionális és Helyi Hatóságok közötti Kapcsolatok Bizottsága
  • 04-05-1992 / 10-02-1993 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 26-05-1993 / 31-01-1994 : Az EK-Európai Gazdasági Övezet Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 01-02-1994 / 27-04-1994 : Az Európai Gazdasági Övezet Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 01-02-1994 / 27-04-1994 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 27-04-1994 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség