Tullio Eugenio REGGE : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 11-01-1993 : Az Európai Baloldali Unió Csoportja - Tag
  • 12-01-1993 / 20-04-1993 : Szocialista Csoport - Tag
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 31-12-1990 : Partito comunista italiano (Olaszország)
  • 01-01-1991 / 18-07-1994 : Partito democratico della sinistra (Olaszország)

Alelnök 

  • 29-01-1992 / 10-02-1993 : A Finnországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Az EK-Finnország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Az EU-Finnország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Képviselok 

  • 26-07-1989 / 10-06-1990 : A Öböl-országokkal és az Öböl Kooperációs Tanáccsal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Energia, Kutatás és Technika Bizottság
  • 11-06-1990 / 14-01-1992 : A Lengyelországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 28-01-1992 : A Finnországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Energia, Kutatás és Technika Bizottság

Póttag 

  • 17-03-1992 / 10-02-1993 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség