Luigi MORETTI : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 11-02-1990 : Szivárvány Csoport az Európai Parlamentben - Tag
  • 12-02-1990 / 20-04-1994 : Szivárvány Csoport az Európai Parlamentben - Az elnökség tagja
  • 21-04-1994 / 18-07-1994 : független képviselők

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Lega lombarda (Olaszország)

Alelnök 

  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : A Csehszlovákiával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Cseh Köztársasággal és a Szlovák Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : A Cseh Köztársasággal és a Szlovák Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Képviselok 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Az ASEAN tagállamaival és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : A Csehszlovákiával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : A Regionális Politika, Regionális Tervezés és a Regionális és Helyi Hatóságok közötti Kapcsolatok Bizottsága

Póttag 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Regionális Politikai és Regionális Tervezési Bizottság
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Az Izlanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Az Izlanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Az Izlanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség