Luigi MORETTI : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 01-08-1994 : az Európai Liberális, Demokrata és Reformpárt képviselőcsoportja - Tag
  • 02-08-1994 / 28-02-1995 : az Európai Liberális, Demokrata és Reformpárt képviselőcsoportja - Az elnökség tagja
  • 01-03-1995 / 27-01-1997 : az Európai Liberális, Demokrata és Reformpárt képviselőcsoportja - Az elnökség tagja
  • 28-01-1997 / 18-02-1997 : az Európai Liberális, Demokrata és Reformpárt képviselőcsoportja - Alelnök
  • 19-02-1997 / 19-07-1999 : független képviselők

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Lega Nord per l'indipendenza della Padania (Olaszország)

Alelnök 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Kanadával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Kanadával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 18-01-1995 : Költségvetési Bizottság
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Regionális Politikai Bizottság
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : A Kanadával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Regionális Politikai Bizottság
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : A Kanadával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : A Kanadával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 06-10-1994 / 15-01-1997 : Pénzügyi Albizottság
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kulturális, Ifjúsági, Oktatási és Médiabizottság
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség