Giulio FANTUZZI : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 31-12-1998 : Partito democratico della sinistra (Olaszország)
  • 01-01-1999 / 19-07-1999 : Democratici di Sinistra (Olaszország)

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Mezogazdasági és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 30-09-1994 / 15-01-1997 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Bulgáriával és Romániával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 18-07-1996 / 20-02-1997 : A BSE (szivacsos agysorvadás) vizsgálatára felállított ideiglenes bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Mezogazdasági és Vidékfejlesztési Bizottság

Póttag 

  • 21-07-1994 / 30-09-1994 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
  • 17-10-1994 / 15-01-1997 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Az EU-Magyarország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak