Mario FORTE : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 06-10-1992 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag
  • 07-10-1992 / 18-07-1994 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Az elnökség tagja

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Olaszország)

Képviselok 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Költségvetési Bizottság
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Gazdasági Közösség (ACP-EGK) közötti szerzodés közgyulésénél.
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Költségvetési Bizottság
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Gazdasági Közösség (ACP-EGK) közötti szerzodés közgyulésénél.
  • 18-12-1992 / 12-02-1993 : Állampolgári Jogok és Belügyek Bizottsága
  • 12-03-1993 / 21-06-1993 : Petíciós Bizottság
  • 26-05-1993 / 31-01-1994 : Az EK-Európai Gazdasági Övezet Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 21-06-1993 / 18-07-1994 : Külügyi és Biztonságpolitikai Bizottság
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Gazdasági Közösség (ACP-EGK) közötti szerzodés közgyulésénél.
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Az Európai Gazdasági Övezet Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Póttag 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Szociális, Foglalkoztatási és Munkakörnyezeti Bizottság
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : A Csehszlovákiával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : A Regionális Politika, Regionális Tervezés és a Regionális és Helyi Hatóságok közötti Kapcsolatok Bizottsága
  • 25-02-1992 / 10-02-1993 : A Lengyelországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-02-1993 / 11-06-1993 : A Lengyelországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Cseh Köztársasággal és a Szlovák Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : A Cseh Köztársasággal és a Szlovák Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség