Maria Adelaide AGLIETTA : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Zöldek az Európai Parlamentben - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Federazione dei Verdi (Olaszország)

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Emberi Jogi Albizottsága
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Emberi Jogi Albizottsága

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Állampolgári Jogok és Belügyek Bizottsága
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség