Antonio FANTINI : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Olaszország)

Képviselok 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : A Dél-Amerikával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 18-02-1991 / 14-01-1992 : Politikai Ügyek Bizottsága
  • 17-01-1992 / 18-12-1992 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága

Póttag 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Regionális Politikai és Regionális Tervezési Bizottság
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Költségvetési Bizottság
  • 18-12-1992 / 18-07-1994 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága