Sylvie MAYER : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Baloldali Szövetség - Tag

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Parti communiste français (Franciaország)

Képviselok 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Energia, Kutatás és Technika Bizottság
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Az Izraellel való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : A Finnországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Energia, Kutatás és Technika Bizottság
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Az EK-Finnország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Az EU-Finnország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak