Biagio DE GIOVANNI : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 11-01-1993 : Az Európai Baloldali Unió Csoportja - Tag
  • 12-01-1993 / 20-04-1993 : Szocialista Csoport - Tag
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 31-12-1990 : Partito comunista italiano (Olaszország)
  • 01-01-1991 / 18-07-1994 : Partito democratico della sinistra (Olaszország)

Képviselok 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ifjúsági, Kulturális, Oktatási, Média- ésSportbizottság
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : A Szovjet Szocialista Köztársaságok Szövetségével való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 26-07-1989 / 05-04-1990 : Politikai Ügyek Bizottsága
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság
  • 16-03-1992 / 10-02-1993 : A Független Államok Nemzetközösségének (CIS) köztársaságaival való kapcsolattartáshoz delegáltak
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Független Államok Nemzetközösségének (CIS) köztársaságaival való kapcsolattartáshoz delegáltak
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : A Független Államok Nemzetközösségének (CIS) köztársaságaival való kapcsolattartáshoz delegáltak