Enrico FALQUI : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Zöldek az Európai Parlamentben - Tag

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Verdi Europa (Olaszország)

Képviselok 

  • 26-07-1989 / 18-02-1991 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : A Dél-Ázsiával és a dél-ázsiai Regionális Kooperáció Szervezetével (SAARC) való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Petíciós Bizottság
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Dél-Ázsiával és a dél-ázsiai Regionális Kooperáció Szervezetével (SAARC) való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : A Dél-Ázsiával és a dél-ázsiai Regionális Kooperáció Szervezetével (SAARC) való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Energia, Kutatás és Technika Bizottság
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Energia, Kutatás és Technika Bizottság
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség