Gerardo FERNÁNDEZ-ALBOR : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 27-05-1996 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag
  • 28-05-1996 / 19-01-1997 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Az elnökség tagja
  • 20-01-1997 / 19-07-1999 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Spanyolország)

Elnök 

  • 28-05-1996 / 15-01-1997 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság

Alelnök 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : A dél-amerikai és a MERCOSUR országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : A dél-amerikai és a MERCOSUR országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : A dél-amerikai és a MERCOSUR országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 28-05-1996 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Biztonsági és Leszerelési Albizottság
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Emberi Jogi Albizottsága
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Dél-Amerikával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Dél-Amerikával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : A dél-amerikai és a MERCOSUR országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Emberi Jogi Albizottsága

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kulturális, Ifjúsági, Oktatási és Médiabizottság
  • 18-01-1995 / 15-01-1997 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Biztonsági és Leszerelési Albizottság