Marcelino OREJA : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 18-11-1990 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Alelnök
  • 19-11-1990 / 28-06-1993 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Az elnökség tagja

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 28-06-1993 : Partido Popular (Spanyolország)

Elnök 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 15-01-1992 / 28-06-1993 : Intézményi Ügyek Bizottsága

Képviselok 

  • 26-07-1989 / 24-10-1991 : A Magyarországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 10-02-1992 : Külügyi és Biztonságpolitikai Bizottság
  • 15-01-1992 / 29-10-1992 : A Svédországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-02-1992 / 13-12-1992 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság

Póttag 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Politikai Ügyek Bizottsága
  • 15-01-1992 / 04-02-1992 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság