Ben FAYOT : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 08-02-1995 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Alelnök
  • 09-02-1995 / 19-07-1999 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Alelnök

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Parti ouvrier socialiste luxembourgeois (Luxemburg)

Elnök 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Az Ukrajnával, Fehéroroszországgal és Moldovával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Az Ukrajnával, Fehéroroszországgal és Moldovával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : A szivacsos agysorvadással kapcsolatban javasolt intézkedések ellenorzésére létrehozott ideiglenes bizottság

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Szociális Ügyek és Foglalkoztatási Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Foglalkoztatási és Szociális Ügyek Bizottsága