Bruno A.A. MÉGRET : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : független képviselők

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Front national (Franciaország)

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Közép-Ázsiával és Mongóliával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Közép-Ázsiával és Mongóliával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Foglalkoztatási és Szociális Ügyek Bizottsága

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Költségvetési Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Költségvetési Bizottság