Michèle ALLIOT-MARIE : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 30-03-1993 : Az Európai Demokrata Szövetség Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 30-03-1993 : Rassemblement pour la République (Franciaország)

Képviselok 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Politikai Ügyek Bizottsága
  • 26-07-1989 / 24-01-1992 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 30-03-1993 : Külügyi és Biztonságpolitikai Bizottság
  • 11-02-1993 / 30-03-1993 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 15-01-1992 / 30-03-1993 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 28-01-1992 / 30-03-1993 : Emberi Jogi Albizottsága
  • 13-02-1992 / 10-02-1993 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-02-1993 / 30-03-1993 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség