Jean-Pierre RAFFARIN : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag
  • 28-07-1994 / 18-05-1995 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Az elnökség tagja

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 18-05-1995 : Union pour la démocratie française - Parti républicain (Franciaország)

Quaestor 

  • 20-07-1994 / 18-05-1995 : Európai Parlament
  • 20-07-1994 / 18-05-1995 : Az Európai Parlament Elnöksége

Képviselok 

  • 20-07-1994 / 18-05-1995 : Quaestorok
  • 21-07-1994 / 18-05-1995 : Költségvetési Bizottság
  • 17-11-1994 / 12-02-1995 : A Dél-Afrikával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 13-02-1995 / 18-05-1995 : A Dél-Amerikával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 21-07-1994 / 18-05-1995 : Regionális Politikai Bizottság
  • 12-09-1994 / 18-05-1995 : Emberi Jogi Albizottsága