Frédéric ROSMINI : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Szocialista Csoport - Tag
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Parti socialiste (Franciaország)

Képviselok 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Regionális Politikai és Regionális Tervezési Bizottság
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 19-11-1990 / 14-01-1992 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : A Jugoszláv Köztársaságokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : A Regionális Politika, Regionális Tervezés és a Regionális és Helyi Hatóságok közötti Kapcsolatok Bizottsága
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A volt Jugoszlávia Köztársaságaival való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : A volt Jugoszlávia Köztársaságaival való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség