Bernard ANTONY : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : független képviselők

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Front national (Franciaország)

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Unió (ACP-EU) közötti szerzodés közgyulésénél.
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Az EU-Törökország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Az EU-Törökország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Unió (ACP-EU) közötti szerzodés közgyulésénél.
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Unió (ACP-EU) közötti szerzodés közgyulésénél.
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Unió (ACP-EU) közötti szerzodés közgyulésénél.

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Szociális Ügyek és Foglalkoztatási Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Biztonsági és Leszerelési Albizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Emberi Jogi Albizottsága