Joanna RØNN : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Szocialista Csoport - Tag
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Socialdemokratiet (Dánia)

Alelnök 

  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Az Izlanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Az Izlanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Az Izlanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Képviselok 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Szociális, Foglalkoztatási és Munkakörnyezeti Bizottság
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Noi Jogok Bizottsága
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Az Izlanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Szociális, Foglalkoztatási és Munkakörnyezeti Bizottság
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Noi Jogok Bizottsága