Pavel TELIČKA : 8. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 01-07-2014 / 31-01-2017 : Liberálisok és Demokraták Szövetsége Európáért képviselőcsoport - Alelnök
  • 01-02-2017 ... : Liberálisok és Demokraták Szövetsége Európáért képviselőcsoport - Tag

Nemzeti pártok 

  • 01-07-2014 / 30-01-2018 : ANO 2011 (Csehország)
  • 31-01-2018 / 21-02-2019 : Independent (Csehország)
  • 22-02-2019 ... : Hnutí Hlas (Csehország)

Alelnök 

  • 18-01-2017 ... : Európai Parlament

Képviselok 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
  • 14-07-2014 ... : Az Izraellel fenntartott kapcsolatokért felelős küldöttség
  • 14-07-2014 ... : Az Unió a Mediterrán Térségért Parlamenti Közgyűlésbe delegált küldöttség
  • 18-01-2017 ... : Az Európai Parlament Elnöksége
  • 19-01-2017 ... : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság

Póttag 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Ipari, Kutatási és Energiaügyi Bizottság
  • 14-07-2014 ... : A Belarusszal fenntartott kapcsolatokért felelős küldöttség
  • 14-07-2014 ... : Az AKCS–EU Közös Parlamenti Közgyűlésbe delegált küldöttség
  • 14-07-2014 ... : Az Euronest Parlamenti Közgyűlésbe delegált küldöttség
  • 04-05-2015 ... : Az Amerikai Egyesült Államokkal fenntartott kapcsolatokért felelős küldöttség
  • 19-01-2017 ... : Ipari, Kutatási és Energiaügyi Bizottság

Kapcsolat