Renato SORU
  • Renato
    SORU
  • Szocialisták és Demokraták Progresszív Szövetsége az Európai Parlamentben képviselőcsoport
  • Tag
  • Olaszország Partito Democratico
  • Születési idő: 1957. augusztus 6., Sanluri (CG)

Képviselőcsoportok

  • 01.07.2014 / 09.05.2016 : Szocialisták és Demokraták Progresszív Szövetsége az Európai Parlamentben képviselőcsoport - Tag
  • 10.05.2016 / 15.05.2017 : független képviselők - Tag
  • 16.05.2017 ... : Szocialisták és Demokraták Progresszív Szövetsége az Európai Parlamentben képviselőcsoport - Tag

Nemzeti pártok

  • 01.07.2014 ... : Partito Democratico (Olaszország)

Tag

  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Gazdasági és Monetáris Bizottság
  • 14.07.2014 ... : Az Izraellel fenntartott kapcsolatokért felelős küldöttség
  • 14.07.2014 ... : Az Unió a Mediterrán Térségért Parlamenti Közgyűlésbe delegált küldöttség
  • 19.01.2017 / 14.05.2017 : Belső Piaci és Fogyasztóvédelmi Bizottság
  • 15.06.2017 ... : Gazdasági és Monetáris Bizottság

Póttag

  • 08.07.2014 / 09.05.2016 : Ipari, Kutatási és Energiaügyi Bizottság
  • 10.10.2014 / 09.05.2016 : Az EU–Törökország Parlamenti Vegyes Bizottságba delegált küldöttség
  • 19.01.2017 / 15.05.2017 : Gazdasági és Monetáris Bizottság

Kapcsolattartás

Bruxelles

  • Parlement européen
    Bât. Altiero Spinelli
    15G134
    60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
    B-1047 Bruxelles/Brussel

Strasbourg

  • Parlement européen
    Bât. Louise Weiss
    T06123
    1, avenue du Président Robert Schuman
    CS 91024
    F-67070 Strasbourg Cedex

Postacím

  • European Parliament
    Rue Wiertz
    Altiero Spinelli 15G134
    1047 Brussels