Günter RINSCHE : 1. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 17-07-1979 / 23-10-1983 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag
  • 24-10-1983 / 23-07-1984 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Az elnökség tagja

Nemzeti pártok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Németország)

Elnök 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Az ASEAN tagállamaival és az ASEAN Interparlamentáris Szervezetével (AIPO) való kapcsolatokért felelos küldöttség

Képviselok 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Energetikai és Kutatási Bizottság