Günter RINSCHE : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag
  • 28-07-1994 / 19-07-1999 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Az elnökség tagja

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Németország)

Elnök 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és aKoreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és aKoreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság