Karl-Heinrich MIHR : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Szocialista Csoport - Tag
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Németország)

Elnök 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Az Ausztriával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Alelnök 

  • 12-02-1992 / 31-01-1994 : Az EGK-Ausztria Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Az EU-Ausztria Interparlamentáris Bizottság küldöttsége

Képviselok 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Az EGK-Ausztria Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága