Elio DI RUPO : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 16-12-1991 : Szocialista Csoport - Tag

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 16-12-1991 : Parti socialiste (Belgium)

Képviselok 

  • 26-07-1989 / 10-06-1991 : A Dél-Amerikával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 26-07-1989 / 16-12-1991 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 10-06-1991 / 16-12-1991 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 26-07-1989 / 16-12-1991 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság