Carmen DÍEZ DE RIVERA ICAZA : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 31-01-1999 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 31-01-1999 : Partido Socialista Obrero Español (Spanyolország)

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 30-09-1994 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
  • 30-09-1994 / 15-01-1997 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Az Izraellel való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Az Izraellel való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Az Izraellel való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 31-01-1999 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 14-10-1997 / 31-01-1999 : Az Izraellel való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 21-07-1994 / 30-09-1994 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 25-10-1994 / 05-07-1996 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
  • 23-02-1995 / 06-11-1995 : Noi Jogok Bizottsága
  • 16-01-1997 / 31-01-1999 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság