Carlos ROBLES PIQUER : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Alelnök

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Spanyolország)

Elnök 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Közép-Ázsiával és Mongóliával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Közép-Ázsiával és Mongóliával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Alelnök 

  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Unió (ACP-EU) közötti szerzodés közgyulésénél.
  • 27-10-1997 / 19-07-1999 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Unió (ACP-EU) közötti szerzodés közgyulésénél.

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 02-10-1997 / 27-10-1997 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Unió (ACP-EU) közötti szerzodés közgyulésénél.

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kutatási, Muszaki Fejlesztési és Energetikai Bizottság
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : A Kazahsztánnal, Kirgizisztánnal, Üzbegisztánnal, Tadzsikisztánnal, Türkmenisztánnal és Mongóliával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kutatási, Muszaki Fejlesztési és Energetikai Bizottság
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : A Kazahsztánnal, Kirgizisztánnal, Üzbegisztánnal, Tadzsikisztánnal, Türkmenisztánnal és Mongóliával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : A Kazahsztánnal, Kirgizisztánnal, Üzbegisztánnal, Tadzsikisztánnal, Türkmenisztánnal és Mongóliával való kapcsolatokért felelos küldöttség