Raúl MORODO LEONCIO : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Liberális és Demokrata Reformisták Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Centro Democràtico y Social (Spanyolország)

Képviselok 

  • 26-07-1989 / 18-11-1990 : A Dél-Amerikával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Politikai Ügyek Bizottsága
  • 19-11-1990 / 14-01-1992 : A Maghreb országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : A Maghreb országokkal és az Arab Maghreb Unióval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Maghreb országokkal és az Arab Maghreb Unióval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : A Maghreb országokkal és az Arab Maghreb Unióval való kapcsolatokért felelos küldöttség