The Lord O'HAGAN : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 30-04-1992 : Európai Demokraták Csoportja - Tag
  • 01-05-1992 / 02-05-1994 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 02-05-1994 : Conservative and Unionist Party (Egyesült Királyság)

Képviselok 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Szociális, Foglalkoztatási és Munkakörnyezeti Bizottság
  • 21-01-1991 / 14-01-1992 : Noi Jogok Bizottsága
  • 18-02-1991 / 14-01-1992 : A Dél-Ázsiával és a dél-ázsiai Regionális Kooperáció Szervezetével (SAARC) való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : A Dél-Ázsiával és a dél-ázsiai Regionális Kooperáció Szervezetével (SAARC) való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 12-10-1993 : Szociális, Foglalkoztatási és Munkakörnyezeti Bizottság
  • 15-01-1992 / 30-01-1994 : Noi Jogok Bizottsága
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Dél-Ázsiával és a dél-ázsiai Regionális Kooperáció Szervezetével (SAARC) való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 02-05-1994 : A Dél-Ázsiával és a dél-ázsiai Regionális Kooperáció Szervezetével (SAARC) való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 26-07-1989 / 20-01-1991 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 15-01-1992 / 20-01-1992 : Energia, Kutatás és Technika Bizottság
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 02-05-1994 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 02-05-1994 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség