James MOORHOUSE : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 28-11-1994 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag
  • 29-11-1994 / 07-10-1998 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Az elnökség tagja
  • 08-10-1998 / 19-07-1999 : az Európai Liberális, Demokrata és Reformpárt képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Conservative and Unionist Party (Egyesült Királyság)

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 14-09-1994 / 15-01-1997 : Emberi Jogi Albizottsága
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-10-1997 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Emberi Jogi Albizottsága
  • 29-01-1997 / 19-07-1999 : Az EU-Törökország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 03-04-1998 / 19-07-1999 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság
  • 16-01-1997 / 07-10-1998 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 16-01-1997 / 07-10-1998 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság