Michael McGOWAN : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Egyesült Királyság)

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Maghreb országokkal és az Arab Maghreb Unióval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-12-1994 / 19-01-1995 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Unió (ACP-EU) közötti szerzodés közgyulésénél.
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Maghreb országokkal és az Arab Maghreb Unióval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Unió (ACP-EU) közötti szerzodés közgyulésénél.
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Unió (ACP-EU) közötti szerzodés közgyulésénél.

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 10-04-1997 / 13-10-1997 : A Mashreq országokkal és az Öböl-országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : A Mashreq országokkal és az Öböl-országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : A Mashreq országokkal és az Öböl-országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség