Hugh R. McMAHON : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Egyesült Királyság)

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Szociális Ügyek és Foglalkoztatási Bizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Az EU-Magyarország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Az EU-Magyarország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Foglalkoztatási és Szociális Ügyek Bizottsága
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Az EU-Cseh Köztársaság Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Póttag 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Ideiglenes bizottság a foglalkoztatásra
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Halászati Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Halászati Bizottság