Hedy d'ANCONA : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Szocialista Csoport - Tag

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partij van de Arbeid (Hollandia)

Elnök 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Noi Jogok Bizottsága

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Szociális Ügyek és Foglalkoztatási Bizottság
  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Az észak-európai országokkal és az Északi Tanáccsal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Az észak-európai országokkal és az Északi Tanáccsal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Szociális Ügyek és Foglalkoztatási Bizottság

Póttag 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Ifjúsági, Kulturális, Oktatási, Információs ésSportbizottság
  • 12-09-1984 / 20-01-1987 : Noi Jogok Bizottsága
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Költségvetési Bizottság