Hedy d'ANCONA : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 08-02-1995 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Alelnök
  • 09-02-1995 / 03-02-1997 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Alelnök
  • 04-02-1997 / 19-07-1999 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partij van de Arbeid (Hollandia)

Elnök 

  • 13-10-1995 / 15-01-1997 : Az EU-Románia Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Állampolgári Jogok és Belügyek Bizottsága

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Állampolgári Jogok és Belügyek Bizottsága
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Noi Jogok Bizottsága
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Maghreb országokkal és az Arab Maghreb Unióval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Maghreb országokkal és az Arab Maghreb Unióval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-10-1995 / 13-10-1995 : Az EU-Románia Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kulturális, Ifjúsági, Oktatási és Médiabizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kulturális, Ifjúsági, Oktatási és Médiabizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Noi Jogok Bizottsága
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Az EU-Románia Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak