Thomas Joseph MAHER : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 26-01-1992 : Liberális és Demokrata Reformisták Csoportja - Társult tag
  • 27-01-1992 / 18-07-1994 : Liberális és Demokrata Reformisták Csoportja - Alelnök

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Independent (Írország)

Alelnök 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Regionális Politikai és Regionális Tervezési Bizottság

Képviselok 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Az EGK-Törökország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Az EK-Törökország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : A Regionális Politika, Regionális Tervezés és a Regionális és Helyi Hatóságok közötti Kapcsolatok Bizottsága
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Petíciós Bizottság
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Az EK-Törökország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Az EU-Törökország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak