Raymonde M.E.A. DURY : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 08-02-1995 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Alelnök
  • 09-02-1995 / 30-04-1998 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Alelnök

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 30-04-1998 : Parti socialiste (Belgium)

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Unió (ACP-EU) közötti szerzodés közgyulésénél.
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Tranzkaukázussal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Tranzkaukázussal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Unió (ACP-EU) közötti szerzodés közgyulésénél.
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Unió (ACP-EU) közötti szerzodés közgyulésénél.
  • 16-01-1997 / 30-04-1998 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 02-10-1997 / 30-04-1998 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Unió (ACP-EU) közötti szerzodés közgyulésénél.

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Noi Jogok Bizottsága
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : A Palesztin Törvényhozó Tanáccsal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 30-04-1998 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 16-01-1997 / 30-04-1998 : Noi Jogok Bizottsága
  • 14-10-1997 / 30-04-1998 : A Palesztin Törvényhozó Tanáccsal való kapcsolatokért felelos küldöttség