Pieter DANKERT : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partij van de Arbeid (Hollandia)

Elnök 

  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Az EU-Törökország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Alelnök 

  • 03-03-1995 / 11-07-1995 : Az EU-Törökország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Az EU-Törökország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Költségvetési Bizottság
  • 30-09-1994 / 15-01-1997 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
  • 17-11-1994 / 02-03-1995 : Az EU-Törökország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 14-12-1995 / 17-07-1996 : A Közösségi Szállítási Rendszer vizsgálatára felállított ideiglenes bizottság
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : A Közösségi Szállítási Rendszer vizsgálatára felállított ideiglenes Bizottság
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Az EU-Törökország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Költségvetési Bizottság

Póttag 

  • 21-07-1994 / 30-09-1994 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 17-10-1994 / 15-01-1997 : Szociális Ügyek és Foglalkoztatási Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : A szivacsos agysorvadással kapcsolatban javasolt intézkedések ellenorzésére létrehozott ideiglenes bizottság