Gijs M. de VRIES : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 02-08-1998 : az Európai Liberális, Demokrata és Reformpárt képviselőcsoportja - Elnök

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 02-08-1998 : Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (Hollandia)

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 19-01-1995 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Közép-Ázsiával és Mongóliával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Közép-Ázsiával és Mongóliával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 21-07-1994 / 29-06-1995 : Szociális Ügyek és Foglalkoztatási Bizottság
  • 18-10-1995 / 15-01-1997 : Szociális Ügyek és Foglalkoztatási Bizottság