Georgios ANASTASSOPOULOS : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Az elnökség tagja

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Nea Dimokratia (Görögország)

Elnök 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Közlekedési Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 27-07-1984 : Regionális Politikai és Regionális Tervezési Bizottság
  • 26-07-1984 / 12-09-1984 : Eljárási Szabályok és Petíciós Bizottság
  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Az Ausztráliával és Új-Zélanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 17-02-1986 / 20-01-1987 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Az Ausztráliával és Új-Zélanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-01-1987 / 22-01-1987 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság

Póttag 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Szociális Ügyek és Foglalkoztatási Bizottság
  • 13-09-1984 / 20-01-1987 : Eljárási Szabályok és Petíciós Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság