Georgios ANASTASSOPOULOS : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag
  • 28-07-1994 / 19-07-1999 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Az elnökség tagja

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Nea Dimokratia (Görögország)

Alelnök 

  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Európai Parlament
  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Az Európai Parlament Elnöksége
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Európai Parlament
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Az Európai Parlament Elnöksége

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Intézményi Ügyek Bizottsága

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség