Paraskevas AVGERINOS : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 05-09-1994 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag
  • 06-09-1994 / 19-07-1999 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Az elnökség tagja

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Panellinio Socialistiko Kinima (Görögország)

Alelnök 

  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Európai Parlament
  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Az Európai Parlament Elnöksége
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Európai Parlament
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Az Európai Parlament Elnöksége

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 16-02-1995 : Költségvetési Bizottság
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Emberi Jogi Albizottsága
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Tranzkaukázussal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 17-02-1995 / 15-01-1997 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Tranzkaukázussal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 17-02-1997 : Regionális Politikai Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Emberi Jogi Albizottsága
  • 17-02-1997 / 19-07-1999 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság

Póttag 

  • 21-07-1994 / 17-02-1995 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 13-02-1995 / 15-01-1997 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 16-01-1997 / 03-02-1997 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Az Ukrajnával, Fehéroroszországgal és Moldovával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Az Ukrajnával, Fehéroroszországgal és Moldovával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Az Ukrajnával, Fehéroroszországgal és Moldovával való kapcsolatokért felelos küldöttség