Dimitrios DESSYLAS : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Baloldali Szövetség - Tag

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 07-03-1990 : Synaspismos tis Aristeras kai tis Proodou (Görögország)
  • 08-03-1990 / 18-07-1994 : Neo Aristero Revma (Görögország)

Képviselok 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : A Csehszlovákiával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : A Regionális Politika, Regionális Tervezés és a Regionális és Helyi Hatóságok közötti Kapcsolatok Bizottsága
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Halászati Albizottság
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Cseh Köztársasággal és a Szlovák Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : A Cseh Köztársasággal és a Szlovák Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség