Pol M.E.E. MARCK : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Christelijke Volkspartij (Belgium)

Alelnök 

  • 27-04-1992 / 18-07-1994 : Halászati Albizottság

Képviselok 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : A Dél-Amerikával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 28-01-1992 / 27-04-1992 : Halászati Albizottság
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség