Giorgio ALMIRANTE : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 23-05-1988 : Az Európai Jobboldal Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 23-05-1988 : Movimento sociale italiano - Destra nazionale (Olaszország)

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Regionális Politikai és Regionális Tervezési Bizottság
  • 21-01-1987 / 23-05-1988 : Intézményi Ügyek Bizottsága

Póttag 

  • 24-09-1984 / 20-01-1987 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 16-04-1986 / 20-01-1987 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 21-01-1987 / 23-05-1988 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága