Shelagh ROBERTS : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Európai Demokraták Csoportja - Tag
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Európai Demokraták Csoportja - Alelnök

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Egyesült Királyság)

Elnök 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága

Képviselok 

  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Az Ausztráliával és Új-Zélanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Az Ausztráliával és Új-Zélanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Noi Jogok Bizottsága
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Energia, Kutatás és Technika Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Költségvetési Bizottság