Tommaso ROSSI : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 28-01-1985 / 24-07-1989 : Kommunisták és Szövetségeseik Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 28-01-1985 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Olaszország)

Képviselok 

  • 11-02-1985 / 20-01-1987 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : A Máltával való kapcsolatokért felelos küldöttség