Mario RIGO : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Szocialista Csoport - Tag

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito socialista italiano (Olaszország)

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Költségvetési Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Költségvetési Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : A Törökországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Az EGK-Törökország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Póttag 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Energia, Kutatás és Technika Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság